Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Probleme

Ovidiu Maerutiu

New Member
Joined
Dec 31, 2017
Messages
1
Buna seara, nu știu engleză dar sper ca aveți translator. Am mai scris 4 mail uri și nu am primit nici un răspuns. Nu cred ca este corect la câți bani am băgat in jocul vostru sa nu fiți corecți. 1 am cumpărat 10 chest la oferta de 3750 gold unde spunea ți ca este garantat la 5 chest un sicario din cei mai buni adică maxim ( mov) și la 10 chest cumparate de doua ori 3750 plus una de 1750 mi ați dat doar unul mov și restul de 4 stele galbene și aceia cei mai slabi. Deci trebuia sa primesc doi mov garantat. 2 am cheltuit 2600 gold pe un talent după care mi ați dat eroare și am pierdut 2600 gold. 3 am cumpărat aproximativ 25 skil chest și in toate erau maxim 5 dice , credeți ca este normal ? In fiecare zi vizionez filmul pentru reward ul zilnic și îmi dați doar un ecran alb, rar când primesc ceva. Consider ca după cel puțin 1000 euro băgați in joc este normal sa fiți corecți, nu cer ceva in plus doar ce mi se cuvenea de acei bani. Va rog frumos sa remediate problema cumva pentru ca pierdeți un client VIP. Va mulțumesc pentru înțelegere și aștept un răspuns. Puteți verifica ca nu fac afirmații gratuite. Cu respect Maerutiu Ovidiu nickname-ul Ovidiu 131972
 
Top