Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Sicario Berardo - Fuego dmg

Master B

Well-Known Member
Joined
Apr 9, 2017
Messages
349
Well I was pretty surprised when i opened free chest that I get daily.. Immediately in free chest i got rank 2 Bernardo that increases my fuego dmg by 10%

 

IvanZG

Active Member
Joined
Apr 11, 2017
Messages
254
Ja igram sa fuegosima :) imam 3 ruby i dobio njega.. bit ce za compound ubojito hahha
Moj savjet: koristi sic koji obuhvaćaju sve trupe a ne samo 1 squad... tipa: diego pa stavi talent fuega na njega :) il nabildaj rakete :) jer dok ti dođu 46+ na mapu zaboravi bez raketa igrat kad imaju rockete i pirseve 40k+ health...
 

Master B

Well-Known Member
Joined
Apr 9, 2017
Messages
349
Moj savjet: koristi sic koji obuhvaćaju sve trupe a ne samo 1 squad... tipa: diego pa stavi talent fuega na njega :) il nabildaj rakete :) jer dok ti dođu 46+ na mapu zaboravi bez raketa igrat kad imaju rockete i pirseve 40k+ health...
Ma ne brini, igram sa 4 Diega..i na njima uzimam talente za firebomb ili missile, nista drugo.. imam vec 5/5 missile, 3/5 missile, i na svakom imam jedan talent za firebomb 4/5 ili 3/5 .... kazem ruby je samo za compound, nista drugo.. jucer sam taman dobio talent za fuego dmg, al sam ga preskocio, jer uzimam samo missile ili firebomb hehe
 

Master B

Well-Known Member
Joined
Apr 9, 2017
Messages
349
Moj savjet: koristi sic koji obuhvaćaju sve trupe a ne samo 1 squad... tipa: diego pa stavi talent fuega na njega :) il nabildaj rakete :) jer dok ti dođu 46+ na mapu zaboravi bez raketa igrat kad imaju rockete i pirseve 40k+ health...
Ostalom ja ulazem vecinom u obranu, trebao bi jos ove u obrani dic na rank 5 i bacit talent.. cekam reapera da dobijem i odmah na rank 5 hahaha i talenta 2 bacit.. stvar je sta cu morat jednog hectora maknut :( A trenutno imam 24k bonus na PC
 

TajKyH

Member
Joined
May 16, 2017
Messages
58
nema poente stavljati fuego dmg kao talenat diegu. rubi, onaj jengi i ovaj novi su dobri samo za rusenje baze u ratu. i na njih treba stavljati fles fles i samo fles
 

IvanZG

Active Member
Joined
Apr 11, 2017
Messages
254
S
Ostalom ja ulazem vecinom u obranu, trebao bi jos ove u obrani dic na rank 5 i bacit talent.. cekam reapera da dobijem i odmah na rank 5 hahaha i talenta 2 bacit.. stvar je sta cu morat jednog hectora maknut :( A trenutno imam 24k bonus na PC
Samo udaraj! E da sta nedodes do nas? :)
 

Master B

Well-Known Member
Joined
Apr 9, 2017
Messages
349
Mislio sam, ali kako da ostavim ove svoje, uvijek me potkupe promaknucem, sad sam right hand.. ali polako se raspada nas, sve manje clanova, ekipa opce ne ulazi u igricu pa ih moramo izbacit i tak.... Mislim ja volim promjene i tako, pa bi malo dosao do vas, al glupo ce izgledat za barutance :D
 
Top