Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Speed Ups for Cartel Compound

Master B

Well-Known Member
Joined
Apr 9, 2017
Messages
349
I have a question about speed ups. I know that if somebody from your cartel is 1st on the damage list, and you win a war that you get 1x 12h speed up and 10x 1h speed up..

Once my cartel got 1x 24h speed up + 3x 12h speed up + 10x 1h speed up..

Does anyone know how this works? When do you get which speed up?
 

Master B

Well-Known Member
Joined
Apr 9, 2017
Messages
349
Ma nije mi jasno kad se koji dobiju.. Kuzis da ciljamo da ovo najbolje dobijemo. Ti si promjenio ime u igri?
 

ElDiabllo

Member
Joined
Apr 8, 2017
Messages
72
Ma nije mi jasno kad se koji dobiju.. Kuzis da ciljamo da ovo najbolje dobijemo. Ti si promjenio ime u igri?
moro sam svom dragom prijatelju Kamikazi dat malo poticaja da mu naraste ego jos...bio sam tamo u savezu malo vatru potkurio..vratit cu ga uskoro nazad hahaah
ma valjda sto cisca pobjeda al nema ih vise
dobili smo rat sa crocodilima :):):)
 

IvanZG

Active Member
Joined
Apr 11, 2017
Messages
254
ma to je kakav ti je protivnik. Mi smo lvl 36, kad smo dobili 27- kurac od speedupa, sad smo imali 42 - malo bolji speed up. Na 47 smo imali par dana speedup
 

ElDiabllo

Member
Joined
Apr 8, 2017
Messages
72
kolko im je pisao na support i progovorio je engleski i propisao :)

čudi me što nije jedan od onih što donose odluke.... :)

(a nisam ni ja daleko :) )
daj brate mili progovorili su oni hrvatski ako ne govorit onda bar psovat hahaahh
 

Master B

Well-Known Member
Joined
Apr 9, 2017
Messages
349
A ne znam, mi smo 10 clanova bili izbacili jer nisu bili bas aktivni, tako da se malo sporije razvijamo.
Kada napravite novi account (lvl 1) dobijete ponudu za 459 kuna.. da 365 dana svaki dan dobijete po 500 golda. i to su Kamikaze uzele, imaju account koji se zove Compound, zajedno su uplatili novce i uzeli to, i svaki dan dobe 500 golda i speed up-aju sve u Compoundu i zato su nam tako pobjegli sa bodovima.
A sto se tice supporta, ja sam si dobar sa supportom i ekipom tamo, odnosno sa dvoje ljudi, i oni su me preporucili da budem dio tima. Ja sam dao svoj skype, oni su taj skype proslijedili chase-u odnosno timu koji je na forumu, i rekao mi je lik da ce mo kontaktirat njegove kolege. Ali me jos nitko nije kontaktirao :/ Valjda nemaju vremena..
 
Top