Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Base defense

Status
Not open for further replies.

CRABNUTZ

Well-Known Member
Joined
Apr 7, 2017
Messages
706
Crab nuts for what it takes to get helipad 19 a +2 ain't great not when everything is a 7+ energy I,ve read enough threads on here that are moaning about base defence situations like I said if they don't do anything to even stuff out u will only isolate loads of players just because they ain't spending £1000 a month
You've gotta get to 19 before you can get to 20. And subsequently 21 and 22. Now you're talking + 8 energy. Which means something!
 

Buhawi

Member
Joined
May 21, 2017
Messages
50
Definitely a problem it seems the only advice u get on here is too spend more money, people keep saying change ur attack strategy but u only have certain amount of energy like I said before just got helipad 19 and all u get is a +2 energy is it worth it, it definitely needs to be evened out or u will just isolate loads of players only my opinion,
Bro there a lot of players that can kill bases with 100k rl. But those who has reaper also spent gold just to fused talents to maxed their defense. You can always use "find other" if you think you cant beat the player. It will give you better chances.
 

KAMIKAZA

New Member
Joined
May 29, 2017
Messages
8
za rat s vama smo uvijek. kako vidim, pobjede vam stagniraju malo :)

papčić, oćete rat?
za rat s vama smo uvijek. kako vidim, pobjede vam stagniraju malo :)
Za rat s nama ste uvijek dok ne dodje vrijeme da ga dogovorimo, a onda vise niste, sjebali ste 3 dogovora, meni dovoljno da shvatim kakva ste vi hrpa beskicmenjaka
 

IvanZG

Active Member
Joined
Apr 11, 2017
Messages
254
kolko ti onih tableta iz Plive popiješ svaki dan? očito nedovoljno.... :)
 

Master B

Well-Known Member
Joined
Apr 9, 2017
Messages
349
Ivane, pa u cemu je problem? Pa vi ste CRO CARTEL.. od vas ocekujem da mozete dobit kog ocete haha.. mislim da je problem jer imate najvise odigranih ratova, i vjerojatno najvise dobijenih, pa vas stavlja s jacima..
A tebi kamikaza porucujem da procitas knjizicu bontona, jer za covjeka koji je "odrastao" i u godinama, se ocekuje da bar bude pristojan.. i da se nauci izrazavat. Oustalom nije ni cudo sto su svi iz cro kamikaza presli u barutansko podzemlje. Vidi se kakav si. Sramota.
 

Master B

Well-Known Member
Joined
Apr 9, 2017
Messages
349
Tebe bas prejako jebe sto ja imam posao a ti zivis od socijalne pomoci
Novac ne cini ljude, kvari ih.. Ti imas "posao" a vidi kako se ponasas i razgovaras.. svi smo mi ljudi, ali rijetko tko je covjek.. mozda Ivan zivi od socijalne pomoci, ali je daleko velika ljudina kakva ti nikad neces postat. Sam si sebe poklopio sa frazama koje koristis.
 

IvanZG

Active Member
Joined
Apr 11, 2017
Messages
254
Ivane, pa u cemu je problem? Pa vi ste CRO CARTEL.. od vas ocekujem da mozete dobit kog ocete haha.. mislim da je problem jer imate najvise odigranih ratova, i vjerojatno najvise dobijenih, pa vas stavlja s jacima..
A tebi kamikaza porucujem da procitas knjizicu bontona, jer za covjeka koji je "odrastao" i u godinama, se ocekuje da bar bude pristojan.. i da se nauci izrazavat. Oustalom nije ni cudo sto su svi iz cro kamikaza presli u barutansko podzemlje. Vidi se kakav si. Sramota.
Ma pusti ga vidis da je jadan iskompleksiran..... neda mi se opće spuštat na nivo djeteta od 12 godina....
 

KAMIKAZA

New Member
Joined
May 29, 2017
Messages
8
Novac ne cini ljude, kvari ih.. Ti imas "posao" a vidi kako se ponasas i razgovaras.. svi smo mi ljudi, ali rijetko tko je covjek.. mozda Ivan zivi od socijalne pomoci, ali je daleko velika ljudina kakva ti nikad neces postat. Sam si sebe poklopio sa frazama koje koristis.
Imas pravo na misljenje, pa makar bilo i krivo
 

IvanZG

Active Member
Joined
Apr 11, 2017
Messages
254
Ti si poceo cobane, tako da mozes tu glumatat al oba znamo kako je do ovoga doslo
ajmo ovako: uzmi te svoje komplekse, malo vazalina i zabi si ih u dupe kolko god ide i zaboravi na najjače - CRO CARTEL i sve ljude u tom savezu....
 

IvanZG

Active Member
Joined
Apr 11, 2017
Messages
254
Ajmo ovako, nisam ja ulazio tebi u klan nego ti i ostali supci iz cro kurtona meni u klan provocirat i vrijedjat pa majmune uzmi ti taj isti vazelin i idi se jebat sa svojim tatom jer je suh od kad ti ja prcim mamu
Aj ti jos koju tableticu tamo uzmi, pojacaj malo dozu.... ocito ti fali...
 

ATM

New Member
Joined
Apr 28, 2017
Messages
12
Aj ti jos koju tableticu tamo uzmi, pojacaj malo dozu.... ocito ti fali...

Ma na godišnjem je pa je nervozan...nije uzeo dozu...nemojte zamjerit decku, dobar je on...za nasmijat se bar
 
Status
Not open for further replies.
Top